(Zakończono) Informacja o sprzedaży zbędnych oraz zużytych składników majątku ruchomego Biura KRRiT z przeznaczeniem na surowce wtórne
17.07.2015
Na podst. § 42.1 Rozp. Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010 roku w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz. U. Nr 10.114.761) oraz powołanej przez Przewodniczącego KRRiT dnia 28 lutego 2013 roku Komisji do oceny przydatności składników majątku ruchomego w Biurze KRRiT, zamieszcza się informację o sprzedaży zbędnych oraz zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego z przeznaczeniem na surowce wtórne.
Pełna treść informacji:
1. Na podstawie § 42.1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010 roku w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz. U. Nr 10.114.761) ora
z powołanej przez Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dnia 28 lutego 2013 roku Komisji do oceny przydatności składników majątku ruchomego w Biurze Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zamieszcza się informację o sprzedaży zbędnych oraz zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego z przeznaczeniem na surowce wtórne według poniższego wykazu.
Wykaz zbędnego i zużytego sprzętu komputerowego do sprzedaży na surowce wtórne:
2. Osoby zainteresowane zakupem ww. przedmiotów na surowce wtórne proszone są o złożenie ofert do dnia 31.07.2015 r. na niżej podany adres do korespondencji:
Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
01-015 Warszawa, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9
na kopertach powinien być napis:
„Oferta na zakup zbędnych i zużytych składników majątku ruchomego
z przeznaczeniem na surowce wtórne, nie otwierać do dnia 31.07.2015"
Zbędne i zużyte składniki rzeczowe majątku ruchomego przeznaczone do sprzedaży na surowce wtórne można oglądać w siedzibie Biura KRRiT w Warszawie przy Skwerze kard. S.Wyszyńskiego 9, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania.
Osoba wyznaczona do kontaktu w sprawie:
p. Paweł Lesiński
Naczelnik Wydziału Systemów Informatycznych
tel.: (22) 597-3177, godz. 8.15 – 16.15.
4. Kryteria wyboru oferty:
a) cena 100%,
b) rzeczy zostaną sprzedane oferentowi, który zaproponuje najwyższą cenę zakupu,
c) w sytuacji złożenia 2-ch jednakowych ofert, przy wyborze oferty decyduje data wpływu.
5) Istotne postawienia:
a) Kupujący zobowiązany jest do pokrycia wszystkich kosztów związanych z zakupem przedmiotów, w tym kosztów odbioru przedmiotów sprzedaży na surowce wtórne,
b) zakupione przedmioty na surowce wtórne nie podlegają reklamacji,
c) odbiór zakupionego mienia (załadunek, transport, ustalenie pomiaru masy przedmiotów)
odbywa się siłami i środkami własnymi Kupującego,
d) w przypadku nieodebrania przedmiotu sprzedaży w terminie określonym w umowie, Sprzedający ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży na surowce wtórne bez dodatkowego wezwania.
6. Oferta w formie pisemnej powinna zawierać następujące informacje:
a) dokładną nazwę i adres oferenta,
b) cenę brutto za całość zamówienia,
c) wypis z właściwego KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (jeżeli ofertę składa spółka cywilna zaświadczenie powinien złożyć każdy ze wspólników, a ponadto należy przedłożyć umowę spółki),
d) kopie aktualnego zezwolenia właściwego organu na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami zgodnie z Ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. 2013, poz. 21, z późn. zm.).
Data umieszczenia informacji 17.07.2015 r.