(Zakończone) Oferta pracy w Biurze KRRiT - specjalista w Dep. Mediów Publicznych

07.03.2017
Dyrektor Biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty na czas zastępstwa nieobecnego pracownika do Departamencie Mediów Publicznych
Liczba stanowisk pracy: 1

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Adres urzędu:
Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
Skwer Ks. Kardynała S. Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  •  analizy sytuacji finansowo-ekonomicznej nadawców publicznego radia i telewizji;
  • analizy planów finansowo-programowych spółek radiofonii i telewizji publicznej;
  • analizy wykorzystania środków publicznych na realizację przedsięwzięć związanych z wykonywaniem misji publicznej oraz analiza kosztów tych przedsięwzięć.
  • przygotowywanie opinii i informacji dotyczących kosztów programów radiofonii i telewizji publicznej na potrzeby instytucji zewnętrznych (Ministerstwa, Komisje Sejmowe i Senackie).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
  • doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

Doświadczenie zawodowe: 3 lata pracy

Wymagania pożądane:
  • znajomość ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o opłatach abonamentowych,
  • znajomość ustawy o rachunkowości,
  • znajomość rynku mediów publicznych w Polsce.

Wymagane dokumenty:
  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów:
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają złożyć aplikację,
  • kopie innych dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje lub umiejętności,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie w wykonywaniu prac będących przedmiotem ogłoszenia.

Termin składania dokumentów:

     24  marca 2017 r.

Miejsce składania dokumentów:

Oferty należy przesyłać na adres:
Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9
lub składać od poniedziałku do piątku w godz. 8.15-16.15 w Kancelarii Ogólnej Biura
z dopiskiem „rekrutacja – specjalista – DMP - zastępstwo”

Inne informacje:

W ofercie prosimy o podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail.
Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.
Oferty złożone lub które wpłyną po terminie składania dokumentów nie będą rozpatrywane. Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem wybranego kandydata zostaną komisyjnie zniszczone.